INTERJERO PROJEKTAVIMAS

INTERJERO PROJEKTAVIMAS IR DEKORAVIMAS

Individualus interjero projektavimas – tai išskirtinio dizaino sprendimai gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms, atitinkantys Jūsų išsikeltus estetikos ir funkcionalumo reikalavimus. Profesionalūs UAB „Baldai J&G“ dizaino specialistai rengia skirtingų ekonominių lygių projektus ir rūpinasi atliekamų darbų kontrole.

  • Grindų, lubų, elektros, apšvietimo, baldų išdėstymo ir kitų planų ruošimas statybos darbams ir kvalifikuota specialistų priežiūra, įgyvendinant numatytus tikslus.
  • Apdailos medžiagų, baldų, šviestuvų ir kitų interjero elementų parinkimas.
  • Baldų ir kitų interjero elementų projektavimas.

INTERJERO DIZAINAS INDIVIDUALIEMS JŪSŲ POREIKIAMS

Profesionalus interjero dizainas, apdailos ir apšvietimo darbai, baldų parinkimas, gamyba ir gyvenamųjų erdvių apstatymas – teikiame profesionalias interjero projektavimo ir dekoravimo paslaugas, dirbame su įvairių stilių projektais ir gebame realizuoti novatoriškiausius klientų sumanymus. Mūsų ilgametė darbo patirtis, nuolatiniai darbuotojų mokymai, modernios įrangos naudojimas ir aktyvus domėjimasis baldų rinkos inovacijomis leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės baldus ir įgyvendinti Jūsų pasirinkto interjero viziją.

Siūlome klasikinius ir modernius baldus, realizuojame standartinius ir originalius gamybos sprendimus. Naudojame aukštos kokybės vokiškas, austriškas ir čekiškas medžiagas: medžio masyvą, MDF ir LMDP plokštes. Stumdomų durų gamybai naudojami aliuminio konstrukcijos profiliai ir įvairių tipų berėmės sistemos. Vonios baldai projektuojami iš tvirtų ir drėgmei atsparių plokščių. Užtikriname baldų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Visiems gaminiams suteikiama 2 metų garantija.

BALDŲ, INTERJERO PROJEKTAVIMO DARBAI

VIRTUVĖS BALDAI

Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus

SVETAINĖS BALDAI

Svetainės baldų gamyba pagal individualius užsakymus

VONIOS BALDAI

Vonios baldų gamyba pagal individualius užsakymus

SPINTOS, DRABUŽINĖS

Spintų, drabužinių gamyba pagal individualius užsakymus

NESTANDARTINIAI BALDAI

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus

KOKYBIŠKI BALDAI UŽ PROTINGĄ KAINĄ

Jeigu Jus domina virtuvės, svetainės, vonios, spintų stumdomomis durimis, drabužinių ar kitų nestandartinių baldų gamyba, reikalinga specialisto konsultacija ar pagalba – susisiekite su mumis nurodytu telefonu arba el. paštu. Jūs taip pat galite užpildyti ir išsiųsti pateikta užklausos formą, į kurią atsakysime kaip galima greičiau!

BALDAI J&G

Telefonas: 8 (611) 57 649
El. paštas: info@baldaijng.lt

Jeigu turite, prisekite projekto pavyzdžio bylą: