SVETAINĖS BALDŲ GAMYBA VILNIUJE

SVETAINĖS BALDŲ GAMYBA PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Siūlome išskirtinės kokybės svetainės baldus, atitinkančius tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus idėjas. Profesionali svetainės baldų gamyba – tai visus Jūsų lūkesčius atitinkantys arbatiniai staliukai, spintelės, TV komodos, lentynos, sekcijos ir kiti svetainės baldai, gyvenamajai erdvei suteikiantys nepriekaištingos elegancijos ir subtilumo. Realizuojame novatoriškiausius klientų sumanymus ir siūlome aukščiausios kokybės baldus, užtikrindami jų patvarumą ir ilgaamžiškumą – visiems baldams suteikiama 2 metų garantija.

Svarbiausias svetainės baldams keliamas reikalavimas – funkcionalumo ir estetikos dermė. Interjero specialistai teigia, kad svetainė vadinama gyvenamosios erdvės veidu, todėl čia esantys baldai turi ne tik traukti akį, bet ir žavėti savo praktiškumu. Kvalifikuoti UAB „Baldai J&G“ komandos nariai siūlo individualaus projekto svetainės baldus, realizuojančius kiekvieno kliento lūkesčius ir norus. Profesionali baldų gamyba ir kompetentingo dizainerio paslaugos padės racionaliai išdėstyti baldus, suteikiant svetainei daugiau erdvės ir pabrėžiant unikalų jos stilių.

KOKYBIŠKI SVETAINĖS BALDAI

Kvalifikuoti UAB „Baldai J&G“ specialistai rūpinasi kiekviena smulkmena, todėl svetainės baldų gamyba neatsiejama nuo maksimalios kokybės, produkcijos ilgaamžiškumo, baldų patvarumo ir patikimos eksploatacijos. Ilgametė mūsų patirtis, nuolatinis domėjimasis baldų rinkos naujovėmis ir pažangių technologijų naudojimas leidžia realizuoti net ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

Peržiūrėkite mūsų svetainės baldų galeriją ir pasisemkite naujų idėjų! Funkcionalumas ir estetika, praktika ir modernumas – drauge surasime optimaliausius sprendimus, atitinkančius visus Jūsų šeimos poreikius! Svetainės baldai gaminami naudojant vokiškas, austrišas ir čekiškas medžiagas, aukštos kokybės medžio masyvus, MDF ir LMDP plokštes, užtikrinančias patikimą ir ilgaamžę baldų eksploataciją.

SVETAINĖS BALDAI UŽ PROTINGĄ KAINĄ

Jeigu Jus domina virtuvės, svetainės, vonios, spintų stumdomomis durimis, drabužinių ar kitų nestandartinių baldų gamyba, reikalinga specialisto konsultacija ar pagalba – susisiekite su mumis nurodytu telefonu arba el. paštu. Jūs taip pat galite užpildyti ir išsiųsti pateikta užklausos formą, į kurią atsakysime kaip galima greičiau!

BALDAI J&G

Telefonas: 8 (611) 57 649
El. paštas: info@baldaijng.lt

Jeigu turite, prisekite projekto pavyzdžio bylą: