VONIOS BALDŲ GAMYBA VILNIUJE

VONIOS BALDŲ GAMYBA PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Vonios baldai reikalauja ypatingos kokybės ir funkcionalumo, subtilaus dizaino ir praktiškumo. Individualių užsakymų vonios baldų gamyba leidžia realizuoti pasirinkto dizaino idėjas ir siekti aukščiausio funkcionalumo. Skirdami maksimalų dėmesį kiekvienai smulkmenai, siūlome išskirtinai aukštos kokybės vonios kambario baldus, užtikrinančius ilgaamžę ir patikimą jų eksploataciją.

Vonios baldų gamybai naudojame drėgmei atsparias medžiagas. Ypatingą dėmesį skiriame baldų furnitūrai ir individualių konstrukcijų realizacijai. Priklausomai nuo kliento pageidavimų, gaminame pavienius baldus ir jų komplektus. Rengiame interjero projektus ir originalaus dizaino planus gyvenamosioms erdvėms. Patyrę UAB „Baldai J&G“ specialistai įgyvendins visus Jūsų lūkesčius ir pasiūlys praktiškus sprendimus skirtingo dydžio ir išplanavimo voniai.

KOKYBIŠKI VONIOS BALDAI

Individuali vonios baldų gamyba – tai aukščiausios kokybės baldai ir svajonių interjeras Jūsų namuose! Kompaktiški, ergonomiški, standartiniai ir originalaus dizaino vonios baldai gaminami, atsižvelgiant į jiems keliamus tvirtumo ir atsparumo drėgmei reikalavimus, praktiškai išnaudojant gyvenamąją erdvę ir suteikiant jai jaukios elegancijos.

Peržiūrėkite mūsų vonios baldų galeriją ir pasisemkite naujų idėjų! Teikiame profesionalias konsultacijas visais baldų pasirinkimo ir interjero dekoravimo klausimais. Jūsų pasirinkti baldai gaminami iš vokiškų, austriškų ir čekiškų medžiagų. Siekdami užtikrinti maksimalią kokybę, baldams suteikiame 2 metų garantiją.

VONIOS BALDAI UŽ PROTINGĄ KAINĄ

Jeigu Jus domina virtuvės, svetainės, vonios, spintų stumdomomis durimis, drabužinių ar kitų nestandartinių baldų gamyba, reikalinga specialisto konsultacija ar pagalba – susisiekite su mumis nurodytu telefonu arba el. paštu. Jūs taip pat galite užpildyti ir išsiųsti pateikta užklausos formą, į kurią atsakysime kaip galima greičiau!

BALDAI J&G

Telefonas: 8 (611) 57 649
El. paštas: info@baldaijng.lt

Jeigu turite, prisekite projekto pavyzdžio bylą: