SPINTŲ STUMDOMOMIS DURIMIS,
DRABUŽINIŲ GAMYBA VILNIUJE

SPINTŲ STUMDOMOMIS DURIMIS,
DRABUŽINIŲ GAMYBA PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Ilgaamžės, tvirtos ir patikimos spintos stumdomomis durimis padeda taupyti gyvenamosios erdvės plotą ir užtikrina nepriekaištingą interjero estetiką. Siūlome plačias spintų stumdomomis durimis dizaino pasirinkimo galimybes ir realizuojame individualius klientų poreikius, užtikrindami maksimalias baldų pritaikymo galimybes.

Stumdomų durų konstrukcijos realizuoja tiek klasikinio, tiek modernaus interjero idėjas ir padeda kurti individualų gyvenamosios erdvės stilių. Interjero dizaineriai stumdomas konstrukcijas rekomenduoja ne tik didelės erdvės patalpoms, bet ir mažiems kambariams, siekiant efektyviai išnaudoti jų plotą. Plati spalvų ir tekstūrų įvairovė leis realizuoti pageidaujamo interjero viziją ir džiaugtis baldu, atitinkančiu individualaus stiliaus pajautą.

Siūlome klasikinius ir modernius, standartinius ir originalaus dizaino virtuvės baldus, gaminamus pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į naujausias baldų rinkos tendencijas ir Jūsų norus. Baldai pritaikomi skirtingų išmatavimų ir individualaus išplanavimo virtuvėms. Gamyboje naudojame vokiškas, austriškas ir čekiškas medžiagas, medžio masyvą, MDF ir LMDP plokštes. Jūsų pasirinkti baldai gali būti derinami su įmontuojama buitine technika.

KOKYBIŠKOS SPINTOS STUMDOMOMIS DURIMIS, DRABUŽINĖS

Aukštos kokybės spintos stumdomomis durimis išsiskiria ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Dirbame su įvairiais dizaino projektais, juos pritaikome prie konkrečių gyvenamosios erdvės išmatavimų, atliekame spintų montavimo darbus nišose ir palėpėse. Be to, ilgametę darbo patirtį turintys UAB „Baldai J&G“ baldininkai siūlo patikimas stumdomas konstrukcijas, atitinkančias patalpų su nelygiomis lubomis reikalavimus.

Įvertinkite mūsų spintų stumdomomis durimis galeriją ir rinkitės Jūsų lūkesčius atitinkančius baldus. Naujausi technologiniai sprendimai leidžia pasiūlyti saugiai uždaromas ir atidaromas konstrukcijas, apsaugančias nuo pirštų prisivėrimo. Stumdomų durų gamybai naudojame aukštos kokybės, patikimus ir ilgaamžius aliuminio konstrukcijos profilius ir įvairių tipų berėmes sistemas. Visiems gaminiams suteikiama 2 metų garantija.

SPINTOS STUMDOMOMIS DURIMIS, DRABUŽINĖS UŽ PROTINGĄ KAINĄ

Jeigu Jus domina virtuvės, svetainės, vonios, spintų stumdomomis durimis, drabužinių ar kitų nestandartinių baldų gamyba, reikalinga specialisto konsultacija ar pagalba – susisiekite su mumis nurodytu telefonu arba el. paštu. Jūs taip pat galite užpildyti ir išsiųsti pateikta užklausos formą, į kurią atsakysime kaip galima greičiau!

BALDAI J&G

Telefonas: 8 (611) 57 649
El. paštas: info@baldaijng.lt

Jeigu turite, prisekite projekto pavyzdžio bylą: