VIRTUVĖS BALDŲ GAMYBA VILNIUJE

Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Individuali virtuvės baldų gamyba klasikinio ir modernaus stiliaus interjerui. Siūlome funkcionalius, kokybiškus ir praktiškus virtuvės baldus, atitinkančius individualią stiliaus pajautą ir realizuojančius išrankiausio kliento lūkesčius. Rūpinamės kiekvienu užsakymu ir siekiame įgyvendinti visus Jūsų poreikius – teikiama virtuvės interjero projektavimo ir baldų gamybos paslaugas, naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, visiems gaminiams suteikiame 2 metų garantiją.

Interjero ekspertai sutinka, kad virtuvė – ne tik maisto ruošos zona, bet ir erdvė, skirta jaukiems pokalbiams su šeima ar draugais ir ramiam poilsiui su mėgstamo gėrimo puodeliu. Virtuvės interjero planavimas ir tinkamų baldų pasirinkimas – sunkus darbas, reikalaujantis žinių ir patirties. Kompetentinga ir ilgametę patirtį turinti UAB „Baldai J&G“ komanda padės realizuoti visus Jūsų poreikius ir pasiūlys aukščiausios kokybės baldus, užtikrinančius nepriekaištingą estetiką ir įgyvendinančius funkcinius erdvės reikalavimus.

Kokybiškų virtuvės baldų gamyba

Originalaus dizaino virtuvės baldų gamyba – tai maksimali kokybė ir funkcionalumas, patikima eksploatacija ir praktiškumas. Rūpinamės kiekviena smulkmena ir siekiame įgyvendinti novatoriškiausias Jūsų idėjas. Siūlome klasikinius ir modernius, standartinius ir originalaus dizaino virtuvės baldus, gaminamus pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į naujausias baldų rinkos tendencijas ir Jūsų norus.

Apsilankykite mūsų virtuvės baldų galerijoje ir pasisemkite idėjų – drauge sukursime namus, atitinkančius visus Jūsų lūkesčius! Virtuvės baldai pritaikomi skirtingų išmatavimų ir individualaus išplanavimo patalpoms. Gamyboje naudojame vokiškas, austriškas ir čekiškas medžiagas, medžio masyvą, MDF ir LMDP plokštes. Jūsų pasirinkti baldai gali būti derinami su įmontuo jama buitine technika.

Kodėl baldų gamyba geriau už masiškai gaminamą produkciją?

Virtuvė – viena svarbiausių gyvenamųjų erdvių, kurioje praleidžiame itin daug laiko. Virtuvės baldai turi atitikti mūsų dizaino viziją, užtikrinti funkcinį patogumą ir naudojimo sklandumą. Interjero specialistai teigia, kad virtuvės įrengimas – viena esminių užduočių, kuriai turėtumėte skirti ypatingą dėmesį. Tinkamai parinkti baldai kurs bendrą namų atmosferą ir maisto ruošimo zonai suteiks daugiau komforto. Deja, masiškai gaminama produkcija paprastai neatitinka individualių dizaino sprendimų. Be to, tokie baldai nepritaikyti konkrečių patalpų išmatavimams. Tai ypač aktualu tuomet, kai galvojama apie mažo ploto virtuvės įrengimą.
Netinkamai parinkti virtuvės baldai apsunkins judėjimą ir prailgins maisto ruošimo procesus, užgriozdins namų erdvę arba, priešingai, negalės užtikrinti efektyvaus gyvenamojo ploto išnaudojimo. Be to, tokioje virtuvėje jausimės nejaukiai ir nepatogiai. Tuo tarpu profesionali virtuvės baldų gamyba realizuos novatoriškiausius klientų sumanymus ir įgyvendins svajonių namų viziją. Galėdami rinktis baldų gamybines medžiagas ir mechanizmų sistemas, būsite tikri dėl baldų kokybės ir jų ilgaamžiškumo. Individualios konstrukcijos pritaikomos konkrečiai gyvenamajai erdvei, todėl tokioje virtuvėje bus patogu judėti, o kasdien naudojami daiktai bus „pasiekiami ranka“.

Kaip pasirinkti kokybiškas gamybines medžiagas virtuvei?

Kad būtumėte tikri virtuvės baldų ilgaamžiškumu ir eksploatacija, rinkitės aukštos kokybės gamybines medžiagas ir rinkoje vertinamus baldų mechanizmus. Jei minėtoji sritis jums kelia klausimų, pasitarkite su šios srities profesionalais – patyrę baldininkai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje.
Nors kokybiškos medžiagos reikalauja didesnių išlaidų, išleisti pinigai atsipirks ilgalaikiu prekinės išvaizdos išsaugojimu ir patogiu baldų naudojimu. Be to, prastos kokybės medžiagos ne tik gadina interjerą, bet ir kenkia sveikatai. Paprastai virtuvės baldų kokybę apibrėžia du esminiai kriterijai: baldų fasadų ir stalviršių medžiagos. Šiuo atveju rekomenduojame atsižvelgti į techninę pasirinktų medžiagų charakteristiką: atsparumą vandeniui, temperatūros pokyčiams, mechaniniams pažeidimams ir t. t. Primename, kad prastos kokybės medžiagos negali pasigirti aukštais ilgaamžiškumo ir atsparumo rodikliais, todėl tokie baldai reikalauja itin greitų atnaujinimo darbų.

Ką lemia baldininko profesionalumas?

Net ir aukščiausios kokybės gamybinės medžiagos nuvils, jei pasirinksite prastai dirbančius baldininkus. Šioje srityje svarbu bendrauti su profesionalais. Paprašykite, kad baldų gamybos įmonė arba konkretus baldininkas pristatytų jums savo darbų pavyzdžius. Verta pasidomėti, kaip baldininkas dirba, kokias medžiagas naudoja, kokiai technikai skiria pirmenybę. Geras baldininkas niekuomet nedirbs „iš akies“ ir visų pirma pasidomės virtuvės išplanavimu. Be to, kokybiškiems gaminiams suteikiamos ilgalaikės garantijos. Primename, kad virtuvės baldų kokybę lemia ne tik gamybinės medžiagos ar baldininko patirtis, bet ir kokybiškas konstrukcijų surinkimas, racionaliai parinkti funkciniai sprendimai.

Nuo ko pradėti renkantis virtuvę?

Prieš užsisakant virtuvės baldus, sudarykite tikslų virtuvės planą ir įvertinkite visus patalpoje esančių objektų dydžius, t. y. nurodykite bendrus virtuvės matmenis, langų, palangių, durų dydį, elektros lizdų, dujų vamzdžių išdėstymą ir t. t. Svarbu atsižvelgti ir į buitinės technikos (viryklės, šaldytuvo, indaplovės, mikrobangų krosnelės ir t. t.) matmenis. Siekiant išvengti klaidų, siūlome bendrauti su šios srities ekspertais.
Virtuvės projektą galite braižyti savarankiškai arba paprašyti specialistų pagalbos. Būtina pagalvoti apie baldų išdėstymą, stalviršio aukštį. Neapsiribokite vienu projektu – skirkite laiko kelių sprendimų įvertinimui, pasitarkite su namiškiais. Rekomenduojame atsižvelgti į baldininko pasiūlymus – ilgametė darbo patirtis ir objektyvus specialisto žvilgsnis padės taupyti jūsų laiką ir pinigus. Pagalvokite, kokias gamybines medžiagas ir baldų mechanizmus rinksitės. Didžiausią dėmesį skirkite kokybei, kadangi už prastus baldus teks mokėti ateityje. Objektyviai įvertinkite savo finansines galimybes. Pasikalbėkite su baldininku dėl konkretaus projekto realizacijos ir planuojamų išlaidų.

Ką siūlome mes?

Originalaus dizaino virtuvės baldų gamyba – tai maksimali kokybė ir funkcionalumas, patikima eksploatacija ir praktiškumas. Rūpinamės kiekviena smulkmena ir siekiame įgyvendinti novatoriškiausias Jūsų idėjas. Siūlome klasikinius ir modernius, standartinius ir originalaus dizaino virtuvės baldus, gaminamus pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į naujausias baldų rinkos tendencijas ir Jūsų norus.
Apsilankykite mūsų virtuvės baldų galerijoje ir pasisemkite idėjų – drauge sukursime namus, atitinkančius visus Jūsų lūkesčius! Virtuvės baldai pritaikomi skirtingų išmatavimų ir individualaus išplanavimo patalpoms. Gamyboje naudojame vokiškas, austriškas ir čekiškas medžiagas, medžio masyvą, MDF ir LMDP plokštes. Jūsų pasirinkti baldai gali būti derinami su įmontuojama buitine technika.
1. Kokybė. Didžiausią dėmesį skiriame virtuvės baldų kokybei, todėl dirbame tik su patikimomis ir visoje Europoje vertinamomis gamybinėmis medžiagomis, naudojame modernią įrangą ir profesionalią techniką. Užtikriname baldų kokybę ir patikimą eksploataciją.
2. Nepriekaištingas stilius. Siūlome įvairaus dizaino virtuvės baldus ir įgyvendiname novatoriškiausius klientų sprendimus. Kiekvienas baldas projektuojamas atskirai, prisitaikant prie užsakovo pageidavimų ir norų.
3. Trumpi terminai. Suprantame, kad nemėgstate laukti, todėl siūlome greitus ir patogius baldų gamybos terminus.
4. Optimalus kainos ir kokybės santykis. Dirbame be tarpininkų, turime formatinio pjovimo stakles ir briaunavimo liniją, todėl galime pasiūlyti konkurencingas ir klientui palankias kainas.
5. Ilgalaikė garantija. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis ir natūralaus medžio faneruotėmis. Visiems gaminiams suteikiame 2 metų kokybės garantiją.

Virtuvės baldų gamyba Vilniuje už protingą kainą

Jeigu Jus domina virtuvės, svetainės, vonios, spintų stumdomomis durimis, drabužinių ar kitų nestandartinių baldų gamyba, reikalinga specialisto konsultacija ar pagalba – susisiekite su mumis nurodytu telefonu arba el. paštu. Jūs taip pat galite užpildyti ir išsiųsti pateikta užklausos formą, į kurią atsakysime kaip galima greičiau!

BALDAI J&G

Telefonas: 8 (611) 57 649
El. paštas: info@baldaijng.lt

Jeigu turite, prisekite projekto pavyzdžio bylą: